Соуси

Соуси
30.00 гр |  1 порция
..

50

100.00 гр |  1 порция
..

50

100.00 гр |  1 порция
..

50

Доставка соусів із ресторану «Нікала»

Грузинська кухня немислима без соусів. Можна без перебільшення сказати, що на Кавказі ставлення до них практично культове. Складається враження, що грузини з молоком матері набувають вміння їх готувати. Хтось із великих сказав, що можна навчитися варінню та смаженню, але тільки не процесу створення соусів — для цього потрібний уроджений талант. І кожен, хто хоч раз пробував ці дивовижні шедеври грузинської кухні, погодиться з таким висловом.

У нашому ресторані працюють кухарі із Грузії. Тому приготовані ними соуси та інші частування ніби переносять нас за тисячі кілометрів у мальовничі високогірні долини Кавказу. Щоб насолодитися смаком страв грузинської кухні, що не передається словами, не потрібно навіть залишати межі будинку або офісу. Замовити соус та ситні ласощі з доставкою по Києву можна за телефоном або через Інтернет на нашому сайті.

Цікаво, що для приготування таких доповнень до основних страв традиційно використовуються овочі, кислі ягоди, волоські горіхи та свіжа зелень. Жодних м'ясних бульйонів, яєць, борошна, молока, як це практикують в інших кулінарних традиціях світу. Оригінальність та унікальність – ось як можна охарактеризувати ключові особливості гордості грузинських кухарів.

Неповторність та універсальність — які соуси можна замовити у нашому ресторані «Нікала»

Всі соуси, доставка яких підкреслить чудовий смак страв з нашого ресторану, чудово поєднуються з різними частуваннями. М'ясо, риба, овочеві закуски, смажена картопля, макарони — наші соуси будуть гармонійним доповненням до будь-яких ласощів. Варто обов'язково замовити:

Багато хто стверджує, що соуси з Кавказу гострі. Не сперечатимемося — як відомо, на смак і колір товариша немає. Одне стверджуємо напевно – вони дуже смачні та корисні!

Як замовити частування з нашого ресторану

Щоб насолодитися оригінальними соусами, вигідно підкреслити смак улюблених страв, достатньо оформити онлайн замовлення на сайті. Також можна зателефонувати нам або замовити зворотній дзвінок. Ми доставляємо ситні та смачні страви з нашого ресторану до будь-якого району Києва. Невисокі ціни, оригінальна кавказька кухня в сучасному прочитанні, використання при приготуванні частування тільки свіжих та якісних продуктів, подарунки та акції чекають клієнтів служби доставки ресторану «Нікала».

Запрошуємо відвідати наш ресторан НІКАЛА

грузинські традиції в сучасному прочитанні