Перші страви

Перші страви
350.00 гр |  1 порция
Курячий суп з рисом і овочами..

115

350.00 гр |  1 порция
Рисовий томатний суп з телятиною, зеленню, грузинськими спеціями..

125

350.00 гр |  1 порция
Суп з бараниною і овочами (картопля, цибуля, перець), грузинськими спеціями зеленню..

135

Доставка смачних та ситних супів із ресторану «Нікала»

З дитинства ми засвоїли, що повноцінний обід — це, як казали за радянських часів, перше, друге та компот. Звичайно, значення двох останніх компонентів не варто применшувати. Але що може бути приємніше, ніж підкріпитися посередині робочого дня гарячим, ароматним та поживним супом? Якщо ви не маєте можливості особисто відвідати ресторан «Нікала», варто скористатися послугами нашої служби доставки. Досвідчені кухарі з Грузії за автентичними рецептами готують смачні та ситні перші страви. Замовити суп у Києві простіше - достатньо зателефонувати нам або оформити доставку на сайті.

У ряді знаменитих на весь світ страв кавказької кухні супи займають гідне місце. Досить назвати, наприклад, харчо – національний грузинський суп їхньої яловичини. Грузинське застілля тривале, столи ломляться від різноманітних частування. І, звичайно ж, у такій ситуації без ситної та ароматної першої страви ніяк не обійтися. Втім, замовити суп можна просто для того, щоб смачно та недорого поїсти під час обідньої перерви. А якщо до нього додати будь-яке гаряче частування з нашого меню, салат, холодну закуску та десерт можна нагодувати кожного члена сім'ї повноцінним обідом. Адже в наш час часто просто не вистачає часу для домашньої куховарства.

Замовити суп в офіс або на будинок - означає пообідати те, що треба!

Меню нашого ресторану пропонує вам насолодитися оригінальним смаком перших страв:

Доставка перших страв додому або в офіс — зручний та вигідний спосіб смачно пообідати без великих витрат.

Чому варто замовити доставку супу з нашого ресторану

Замовлені в ресторані грузинської кухні «Нікала» перші страви обов'язково зарядять вас бадьорістю та позитивом. У нашому меню знайти собі смачний та поживний суп можуть люди з різними смаковими уподобаннями. Крім економії часу, який довелося б витратити на приготування, наші замовники ще й не несуть значних витрат. Адже грузинська кухня — дуже смачна, але також зовсім недорога. Хіба це не здорово?

Запрошуємо відвідати наш ресторан НІКАЛА

грузинські традиції в сучасному прочитанні