Мучні страви

Мучні страви
500.00 гр |  1 порция
Коржик всередині з сиром і зверху з сиромТісто: дріжджовеСир: сулугуні / бринза..

145

350.00 гр |  1 порция
Хачапурі з листкового тіста з сиромТісто: листковеСир: сулугуні / бринза..

125

1 шт
Фарш мікс телятина / свинина, цибуля, зелень, спеції..

25

450.00 гр |  1 порция
Хачапурі Імеретинський (коржик всередині з сиром)Тісто: дріжджовеСир: сулугуні / бринза..

130

550.00 гр |  1 порция
Коржик всередині з м'ясом і сиром, зверху сир і помідорТісто: дріжджовеСир: сулугуні / бринза..

160

150.00 гр |  1 порция
Грузинський хліб-лаваш..

35

Доставка смачної та ситної грузинської випічки

Грузинська випічка вражає своєю різноманітністю і, звичайно, чудовим смаком. У кожному регіоні країни існують свої традиції приготування ароматних та ситних борошняних виробів. Такі частування - самостійні страви, відмінний варіант для недорогої трапези. Ну і, звичайно, без хачапурі, хінкалі або грузинського хліба шоти пурі не обходиться жодне кавказьке гуляння.

Кухаря ресторану «Нікала» родом із Грузії. Всі вони – справжні професіонали, які вміють гармонійно поєднувати старовинні автентичні рецепти із сучасними віяннями кулінарного мистецтва. Тому в нашому ресторані випікається найсмачніша грузинська випічка у Києві. Не вірите, переконайтеся в цьому самі. Якщо ж у вас немає можливості відвідати ресторан, то зручний спосіб покуштувати оригінальні частування - випічка з доставкою додому або офісу. Наші кур'єри швидко довезуть замовлення до будь-якого району столиці.

Хто випічку грузинську не їв, той у цьому житті щось переглянув

У нашому ресторані можна насолодитися неповторним смаком різних видів грузинських борошняних виробів, які щойно дістали з печі. Їх одразу пакують у спеціальні термоізолюючі контейнери та везуть замовнику. Тому доставка випічки в Києві дозволяє зберегти тепло та багатство смаку кожної замовленої у нас страви.

З першим відправленим у рот шматочком хачапурі чи лобіані ви відчуєте себе серед безкраїх просторів кавказьких гір. Немов у загубленому серед засніжених вершин та мальовничих долин селищі зі старої як світ печі дістали гарячу запашну випічку і поставили перед вами на стіл. Аромат таких частувань просто зводить з розуму, а смак вражає навіть найдосвідченішого гурмана.

Яку випічку можна замовити у ресторані «Нікала»

От яку в нашому ресторані можна купити випічку з доставкою по столиці:

Грузинську кухню люблять за різноманітність частування, чудовий смак будь-якої страви, значні порції. А ще за доступні кожному ціни. Тому свіжа випічка з доставкою з ресторану «Нікала» — чудова можливість смачно, швидко, ситно та ще й недорого поїсти.

Запрошуємо відвідати наш ресторан НІКАЛА

грузинські традиції в сучасному прочитанні