Гарніри

Гарніри

У даній категорії немає товарів.

Доставка гарнірів з ресторану грузинської кухні «Нікала»

Гарніром прийнято називати доповнення до основної частини страви. Він може просто бути прикрасою, але найчастіше підкреслює смак головного компонента, збільшує його поживність. Французьке дієслово garnir, від якого походить назва такої складової страви, перекладається як «прикрашати» або «постачати».

У нашому ресторані кухарі із Грузії готують страви національної кухні цієї невеликої гірської країни. Аутентичні рецепти майстерно адаптуються до сучасних реалій, що робить частування ще смачнішими та кориснішими. Всі гарніри, замовити які можна з доставкою в будь-який район Києва, не тільки ідеально поєднуються з основними стравами. Грузинська кухня славиться ситністю та хлібосольністю. Тому їх можна використовувати і для недорогого та поживного обіду чи вечері.

Гарнір як доповнення до основного частування або самостійне блюдо

Столи під час традиційного грузинського застілля ломляться від різноманітних страв. Всі ласощі настільки смачні та оригінальні, що тим, хто сидить на дієті, не просто втерпіти і не перервати свою помірність у їжі. Щоб не перетворити трапезу на суцільну «обжиралівку», можна зупинити свій вибір на гарнірах. Тим більше, що багато з них цілком підходять для вживання як самостійна страва:

Замовити гарнір із доставкою по столиці можна на нашому сайті, а також по телефону.

Чому замовити доставку страв грузинської кухні з нашого ресторану зручно та вигідно

Наші кухарі приступають до приготування замовленої страви одразу після оформлення доставки. У нас не прийнято використовувати заготівлі, а потім просто підігрівати їх. Використовуємо лише свіжі продукти найвищої якості та не робимо різниці між відвідувачем ресторану та клієнтом служби доставки. Восени ми заморожуємо наші овочі і вживаємо їх взимку, а не привозимо з різних країн.

Приємною особливістю грузинської кухні є невисока ціна частування. Хоча на Кавказі люблять по-царськи приймати гостей, страви готуються із простих та доступних інгредієнтів. При цьому їх смак справді вартий уваги монарших особ.  Тому доставка гарнірів додому або в офіс — зручний та недорогий спосіб швидко та ситно поїсти, або виграшно доповнити основну страву.

Запрошуємо відвідати наш ресторан НІКАЛА

грузинські традиції в сучасному прочитанні