Десерти

Десерти
150.00 гр |  1 порция
..

85

85

Доставка оригінальних десертів із ресторану «Нікала» 

Говорять, кінець — справі вінець. Подача десертів - завершальна точка у трапезі. Тому бажано, щоб вона була смачною і незабутньою. Адже якщо каші маслом не зіпсуєш, то огидної якості солодке цілком здатне зіпсувати загальне враження від приємного та душевного застілля. Однак якщо замовити десерти в нашому ресторані, то ви точно не розчаруєтеся. У нас працюють досвідчені кухарі, які здатні з простих і звичайних інгредієнтів приготувати неймовірно смачну і оригінальну страву. Десерти прийнято залишати "на закуску". Наші частування стануть тією найефектнішою і яскравішою «ягідкою на торті», гармонійно підіб'ють рису над обідом або вечерею.

Десерти з доставкою по Києву із гарного ресторану грузинської кухні — це завжди правильний вибір. На Кавказі до приготування будь-якої страви ставляться шанобливо, старанно підбирають інгредієнти, використовують лише свіжі натуральні продукти. У нашому ресторані кухарі з Грузії продовжують славні традиції грузинської кулінарної майстерності. Сучасне прочитання стародавніх рецептів, що збереглися до наших днів, дозволяє влити нове життя в автентичні страви, надати їм нового, актуального «звучання». Сьогодні смачні та оригінальні десерти замовити у Києві дуже просто: достатньо зателефонувати нам чи оформити доставку на сайті ресторану.

Щоб стосункам свіже надати, потрібно з доставкою додому смачні десерти замовити

Говорять, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Звичайно, з цим не посперечаєшся - джентльмени «не дурні» смачно і ситно поїсти. Тому приготувати романтичну вечерю — чудовий спосіб для дами привернути увагу представника сильної половини людства, що сподобався. А ось десерти з доставкою додому з нашого ресторану здатні розтопити серце найнеприступнішої «Снігової королеви».

Втім, такі частування сподобаються і чоловікам. Діти ж будуть у захваті від:

Можете самі переконатися, що замовити десерти додому або в офіс — відмінний варіант для швидкого та недорогого, а головне — дуже смачного завершення трапези. Також приймаємо замовлення на хрумкий наполеон із заварним кремом.

Наші десерти на замовлення з доставкою — той, хто спробував, потребує добавки!

Десерти - це ідеальний спосіб красиво та смачно завершити обід чи вечерю. Також солодощі чудово втамовують голод. До того ж, їх вживання активізує виділення гормону «радості» в організмі людини. Що ще потрібно для щастя, якщо поруч на тарілці лежить і спокусливо манить приготований нашими майстерними кухарями дивовижний смак і привабливий зовні десерт?

Запрошуємо відвідати наш ресторан НІКАЛА

грузинські традиції в сучасному прочитанні